Guvernul ar putea elimina compensarea de 50 de bani pentru carburanți, de la 1 ianuarie

Guvernul ar putea elimina compensarea de 50 de bani pentru carburanți, de la 1 ianuarie
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 21 dec. 2022, 19:57
Membrii Guvernului iau în calcul eliminarea compensării prețului la pompă pentru carburanți
Citește și
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
- 07:56Inflația lovește puternic: tot mai mulți români reduc cheltuielile esențiale. Ce spun românii
- 07:53Analiză Daniel Udrescu: Inerția venitului și iluzia armonizării. De ce practica fiscală devorează teoria economică
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























