Lovitură pentru românii cu autoturisme electrice Tesla. De săptămâna viitoare vor plăti taxa de încărcare

Lovitură pentru românii cu autoturisme electrice Tesla. De săptămâna viitoare vor plăti taxa de încărcare
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 3 mar. 2023, 08:17
Începând de săptămâna viitoare, va fi introdusă o taxă pentru a-i face pe șoferi să elibereze imediat stația, după ce mașina s-a încărcat
Citește și
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 16:09Focarele de variolă ovină blochează exporturile României. Experții europeni vin să verifice situația din teren
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























