REVOLTĂTOR: România își vinde resursele Austriei pe milioane de lei - Mișcarea-ȘOC a Romgaz

REVOLTĂTOR: România își vinde resursele Austriei pe milioane de lei - Mișcarea-ȘOC a Romgaz
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 6 ian. 2023, 10:46
Romgaz, și-a vândut producția de condensat a sucursalei Târgu Mureș
Citește și
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
- 07:56Inflația lovește puternic: tot mai mulți români reduc cheltuielile esențiale. Ce spun românii
- 07:53Analiză Daniel Udrescu: Inerția venitului și iluzia armonizării. De ce practica fiscală devorează teoria economică
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























